Silver partner
17
Років досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2017
Останній візит на сайт
сьогодні
Агенція «Антар Нерухомість» надає повний комплекс кваліфікованих рієлторських послуг. Ми працюємо на ринку з 2001 року, надаючи професійну допомогу при купівлі, продажу й оренді житлової й комерційної нерухомості на ринках новобудівель і вторинного житла.

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • Антар Нерухомість
    72 700 $
    782 $/м²

    Гоголя вул., 93

    багатофункціональне приміщення
    93 м²
    2 тиж. тому
    Продається комерційне приміщення в Кропивницькому, р-н Центр («червона лінія») ! Площа - 93 М² Приміщення готове до використання: Заведені всі необхідні комунікації (електрика, вода, опалення). Система кондиціювання забезпечує комфорт. Працює діючий бізнес, що дозволяє одразу почати роботу або реалізувати власну ідею. Основні переваги: Фасадні вікна на дорогу — чудова видимість для клієнтів. Окремий вхід для зручності. Високий трафік — центральна вулиця з інтенсивним рухом. Парковка поруч для клієнтів. Ідеальне місце для вашого бізнесу! Ціна - $73000, можливий ТОРГ. Ексклюзивний договір з продавцем! Телефонуйте, приходьте на перегляд ! Агенція «Антар Нерухомість» з 2001 року на рин...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • Антар Нерухомість
    135 000 $
    61 $/м²

    Новомиколаївська вул., 1

    багатофункціональне приміщення
    2200 м²
    вчора
    Продається окрема будівля в Кропивницькому (колишній дитячий садок) Площа - 2200 М² Пропонується до продажу капітальна будівля з монолітного залізобетону, що раніше використовувалась як дитячий садок. Знаходиться в затишній зеленій зоні з гарною інфраструктурою поруч. Основні характеристики: • Загальна площа: орієнтовно 2200 м² • Поверховість: 2 поверхи + підвальне приміщення • Просторі приміщення, високі стелі • Потребує повної реконструкції • Є можливість зручного під’їзду з кількох сторін • Оточена зеленими насадженнями Ідеально підходить для: • Перебудови під сучасні таунхауси або житловий комплекс з декількох автономних секцій Переваги: • Тиха, екологічна місцевість • Гнучке планув...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.